TVGH Vacature Bestuur Penningmeester 2019

26 februari 2019

Beste leden,

Onze penningmeester Nancy Abels stopt ermee. Na ruim 5 jaren gaat zij de kas overdragen aan haar opvolger. En die zoeken we nog !

We zoeken een seniorlid die alles van financiƫn weet en daar ook nog eens beleid op kan sturen ! Natuurlijk hebben we genoeg talenten in de club, ook op bestuurlijk vlak. En die zoeken we nu met spoed, want die speciale expertise inhuren is een kostbare zaak. Neem dus contact op.

In het kort: De penningmeester wordt bestuurslid en neemt deel aan de vergaderingen van het Algemene Bestuur van 7 leden en het Dagelijkse Bestuur (voorzitter, penningmeester en algemeen bestuurslid). Daar wordt in gemoedelijke sfeer beleid gemaakt en gestuurd op dat beleid. Een van de taken van de penningmeester is frequent de financiƫle positie van onze vereniging tegen het licht houden. En zwarte cijfers produceren die we trots op de ALV kunnen tonen en toelichten.

Help onze club
Vraag eens om toelichting bij onze voorzitter Sjon van Kruijsbergen (tel. 06-1094 2505).

Namens het bestuur van TV Graaf Herman,
Vz TV Graaf Herman Sjon van Kruijsbergen


Vacature Bestuur Penningmeester 2019

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 485 314 848

TV Graaf Herman

Jutta van Nassaulaan 7a
5431 GV Cuijk